Karta školy

Přejete si stát se specialistou v oblasti logistických, dopravních, poštovních nebo finančních služeb? Pokud ano, jste na správném místě.

Zajímá Tě doprava, logistika, finance nebo poštovnictví? Tak v tom případě je pro Tebe jasná volba Střední odborná škola logistických služeb na Praze 9. Nabízíme Ti čtyřleté denní obory Provoz a ekonomika dopravy (se zaměřením na dopravu a logistiku) a Logistické a finanční služby (se zaměřením na bankovnictví a poštovnictví a logistiku a finance) - obojí zakončené maturitou. Otevírat se budou tři třídy.
Naučíme Tě, co chtějí partnerské firmy a požaduje trh práce. Máš možnost až dvouměsíční odborné praxe rovnou při studiu – a když se Ti u jedné z našich 30 partnerských firem bude líbit a budeš šikovný, tak si tam třeba najdeš práci a po maturitě Ti odpadnou starosti kam dál. Znáš snad lepší start do života? A jak to u nás vypadá? Co bys řekl na školu v klidné části areálu s dalšími školami, sportovištěm a jídelnou, zkrátka vše po ruce a MHD přímo u nosu. Nemusíš se ale obávat žádné anonymní džungle.
Máme jen 12 tříd s cca 260 žáky, proto se všichni známe a Ty se můžeš těšit na příjemné rodinné prostředí, díky kterému se nám daří předcházet problémům se šikanou a drogami. Přijímací zkoušky k nám musíš udělat, stejně jako na všechny jiné školy, z češtiny a z matiky. Žádnou další školní zkoušku už po Tobě chtít nebudeme. Takže nervozitu nech doma.
Jestli chceš vědět aktuality o přijímačkách, nebo se prostě dozvědět více, mrkni na www.sosls.cz, nebo si zadej na YouTube heslo „SOSLS“. A protože nejlepší je „prozkoumat terén“, nezapomeň si v diáři zakroužkovat data 9. prosince 2020, 21. ledna nebo 4. února 2021. Vyber si jeden z těchto dnů a přijď se k nám podívat. V rámci dnů otevřených dveří si prohlédneš školu, můžeš si zasoutěžit, hodíš řeč s našimi učiteli a studenty a dozvíš se všechno, co Tě zajímá. Budeme se na Tebe těšit! Pokud bude zákaz chodit do škol, proběhnou dny otevřených dveří virtuálně. Další informace na sosls.cz

Přijímací řízení

Přijímací řízení bude vycházet z upravené legislativy. Podmínky zde zveřejníme nejpozději 31. 1. 2021.

Video

Galerie

Základní údaje

Ne
Ne
Celkem:
334
Přijatí:
113
Ulice:
Učňovská 1/100
Obec:
Praha 9
PSČ:
19000
Kraj:
Hlavní město Praha
Datová schránka:
mekge48
Tel:
266 106 230, 734 703 557
E-mail 1:
sosls@sosls.cz; sekretariat@sosls.cz
E-mail 2:
jirus@sosls.cz
Web:
http://www.sosls.cz
Ředitel:
Ing. Jana Dušejovská
Denní

Ke stažení