Karta školy

Vizí školy je vychovat ze žáků kvalitní odborníky vyhledávané na trhu práce, připravené co nejlépe pro budoucí život.

Střední odborné učiliště gastronomie je situované v širším centru Prahy a má více než stoletou tradici, v roce 2016 slavila 130. výročí založení. Škola vyučuje pouze gastronomické obory a pro toto zaměření je špičkově vybavena. Základem všeho je propojení teorie a praxe. Žáci absolvují praktickou výuku kromě školy také v řadě renomovaných hotelů a restaurací po celé Praze. Kvalita výuky školy je opakovaně oceněna profesními asociacemi a Hospodářskou komorou ČR.

Přijímací řízení

Pro tříleté obory Přijímací zkouška se nekoná. Uchazeči jsou přijímáni na základě hodnocení vzdělávání uvedeného v přihlášce ke studiu, u cizinců bude posuzována znalost českého jazyka rozhovorem. Přesná kritéria jsou zveřejněna na webových stránkách školy. Pro čtyřletý obor Gastronomie Pro přijetí ke studiu je podmínkou vykonání jednotné přijímací zkoušky.
Uchazeči jsou přijati po splnění kritérií přijímacího řízení vydané školou a na základě výsledků z jednotné přijímací zkoušky. Přesná kritéria jsou zveřejněna na webových stránkách školy. Nástavbové studium pro absolventy tříletých oborů vzdělání s výučním listem - obor Podnikání Pro přijetí ke studiu je podmínkou vykonání jednotné přijímací zkoušky. Uchazeči jsou přijati po splnění kritérií přijímacího řízení vydané školou a na základě výsledků z jednotné přijímací zkoušky. Přesná kritéria jsou zveřejněna na webových stránkách školy.

Video

Galerie

Základní údaje

Ne
Ne
Celkem:
473
Přijatí:
410
Ulice:
U krbu 45/521
Obec:
Praha 10
PSČ:
10800
Kraj:
Hlavní město Praha
Datová schránka:
eui2s43
Tel:
274 019 101, 725 449 550
E-mail 1:
sekretariat@souukrbu.cz
E-mail 2:
hostalkovaj@souukrbu.cz
Web:
http://www.souukrbu.cz
Ředitel:
Mgr. Kateřina Mrvová
Denní