Karta školy

Vždy o krok dál

Soukromá střední škola výpočetní techniky je střední odborná škola s dlouholetou tradicí výuky v oblasti informatiky a informačních technologií. Od založení školy v r. 1994 se specializujeme pouze na výuku maturitních oborů zaměřených na informační technologie. Na tvorbě těchto oborů jsme se nemalou měrou podíleli.
V současné době nabízíme svým studentům studium těchto specializací: grafické systémy a tvorba webových stránek, správa počítačových sítí, programování a databázové systémy. Naše škola patří mezi nejmoderněji vybavené střední školy v Praze i v celé ČR. Jejím výrazným kladem je také kvalita pedagogů. Jak vyučující odborných, tak i všeobecně vzdělávacích předmětů jsou ve svých oborech fundovanými profesionály. Kvalita výuky se každoročně odráží ve vysokém počtu absolventů přijímaných na vysoké školy.
O absolventy školy je rovněž značný zájem na trhu práce. Uplatňují se v širokém spektru zaměstnání spojených s využitím výpočetní techniky a informačních technologií. Soukromá střední škola výpočetní techniky je členem Sdružení soukromých škol ČMS. Naše škola uznává tradiční hodnoty, kvůli kterým je vyhledávána: špičkové vybavení, vysoká odbornost vyučujících, specializace výuky pouze na "Informační technologie", tradice výuky, sepětí školy s praxí, bezproblémové uplatnění absolventů na trhu práce, pokračování absolventů ve studiu na VŠ, bohatá mimoškolní činnost, množství nepovinných předmětů, podpora nadaných studentů formou prospěchového stipendia, vyučovaný software pro studenty zdarma, nízké školné.

Přijímací řízení

Státní (jednotná přijímací zkouška) v kombinaci s výsledky ze ZŠ

Video

Galerie

Základní údaje

Ano
Ano
Celkem:
250
Přijatí:
90
Ulice:
Litvínovská 1/600
Obec:
Praha 9
PSČ:
19000
Kraj:
Hlavní město Praha
Datová schránka:
nkz3fpz
Tel:
286 006 559
E-mail 1:
sssvt@sssvt.cz
E-mail 2:
kratochvil@sssvt.cz
Web:
https://www.sssvt.cz
Ředitel:
Ing. Martin Vodička
Denní

Ke stažení