Karta školy

"Jsme škola s dlouholetou tradicí, naše škola i dílny jsou vybaveny moderní technikou. Uchazeče o naše obory bude připravovat na jejich budoucí povolání, profesionální a zkušený pedagogický sbor."

Jsme škola s dlouholetou tradicí, naše škola i dílny jsou vybaveny moderní technikou. Uchazeče o naše obory bude připravovat na jejich budoucí povolání, profesionální a zkušený pedagogický sbor. Teoretické vyučování probíhá ve zmodernizované šestipatrové budově. Navštěvuje jí kolem 400 studentů tříletých učeních oborů. Z cizích jazyků nabízíme angličtinu, která je vyučována ve specializované jazykové učebně. Škola má velkou tělocvičnu a velmi dobře nově vybavenou a zařízenou posilovnu. V těsné blízkosti školy, je moderními stroji vybavená truhlářská dílna, v které jsou tvořeny zakázky i pro širokou veřejnost. Naproti budově školy je novým nábytkem vybavený domov mládeže, který nabízíme i ostatním mimopražským studentům z jiných škol. Naše škola také nabízí jedno-leté zkrácené kombinované studium zakončené výučním listem v oboru Elektromechanik pro zařízení a přístroje a v oboru Truhlář. V areálu našich dílen odborného výcviku, do kterých se dostanete z Michelské ulice, máme nově moderně vybaveny dílny autoservisu a specializovaný pneuservis, vše je přístupné i široké veřejnosti. Spojení MHD autobusy č. 139, 150, 196 od metra Kačerov a bus č. 124 od metra Budějovická do zastávky "Hadovitá" (dílny), "Ohradní" (škola), z centra cca 15 minut. Přijďte nás navštívit na ve dnech otevřených dveří v Úterky 5. 1. a 19. 1. 2021 v časech 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás

Přijímací řízení

Zájemci o naše tříleté učení obory musí odevzdat " Přihlášku ke studiu (fialová) " nejpozději do 1. března 2021. Zájemci o naše jedno-leté zkrácené kombinované studium musí odevzdat " Přihlášku ke studiu (zelená) " nejpozději do 1. června 2021. Přihlášky najdete zde i na našich stránkách https://www.ohradni.cz/ v dokumentech ke stažení.

Video

Galerie

Základní údaje

Ne
Ne
Celkem:
300
Přijatí:
200
Ulice:
Ohradní 57/126
Obec:
Praha 4
PSČ:
14000
Kraj:
Hlavní město Praha
Datová schránka:
cqfhdci
Tel:
241 481 017, 241 481 217
E-mail 1:
info@ohradni.cz; reditel@ohradni.cz
E-mail 2:
david.vondra@ohradni.cz
Web:
http://www.ohradni.cz
Ředitel:
Karel Dvořák
Denní
Kombinované

Ke stažení